Soolavannid kehakaalu langetamiseks

Nagu me tahaksime, lõpuks kaotada kaalu, nautida seda, ilma et toitu ei satuks ilma higistamiseta, võtke see lihtsalt ja kaalust alla! See meetod on - kaalulangussoola vann . Kujutlege ette: tule koju väsinud, leerake soojas vees soola, õliga, nautige mitte ainult protsessi enda, vaid ka arvasin, et sel hetkel kaotad. Vaatame, millised soolasevannid on kasulikud ja millised vannide variandid juhtuvad.

Kasu:

Selle tulemusel kaotate kehakaalu, vabaneb pidevast voolust, vedeliku kogunemine naha alla. Sa kaotad venitusarmid, nahk lõpeb sagedusega. Soolavannid on ideaalne vahend tselluliidi raviks, kuna need kõrvaldavad täpselt apelsinikoore välimuse - subkutaanse ainevahetuse rikkumise.

Variatsioonid

Võite võtta vannid tavalise loodusliku meresoola, kuid ärge unustage meresoola lisanditega: jood, bromiid, tselluloos, männised, mesi, erinevad aromaatsed õlid. Lisaks võite soola ja sooda kombineerida ning sa saad naatriumsoola vanni: segatakse 500 g mere soola ja 300 g söögisoodat.

Samuti on teil võimalus okaste taimede tervenemisomadusi kogeda, selleks valmistada okas-soolase vanni:

Okaspuuvillid toidavad nahka täisväärtuslike kompleksidega, mikro- ja makroelementidega ning ka väga kasulike õlidega.

Reeglid

Vee temperatuur peab olema 35-39 ° C. Ärge sukeldage vette südame taseme kohal. Menetluse kestus on 10-20 minutit. Soda-soola või okaspuu massi kaotamise käigus kulub 10-15 protseduuri ja vanni tuleb korrata iga päev.

Kui soovite vannile lisada eeterlikke õlisid, segage need kõigepealt soola ja jätke mõni minut. Vastasel juhul moodustub veepinnal kile.