Grillitud kana multivarkis

Multivarka on ainulaadne köögiseade, mis oluliselt hõlbustab kaasaegse naise elu. Selle võimalused on peaaegu piiramatud, kõik valmistatakse maitsvalt ja kiiresti: alates grillimisest kuni kana grillimiseni. Grillitud kana, mis on mitmekordselt keedetud, osutub väga mahlakaks, kalliks kena koorikuga. Võite grillitud kana valmistada mistahes ettevõtte multivarkis, näiteks Redmond, Polaris või Panasonic. Grillitud kana retseptid multivarkis on mitmekesised ja saate lõputult katsetada, pakume teile soovitud ja vürtsiku kana retsepte.

Grillitud kanafilee multikreeses karritega

Koostis:

Ettevalmistus

Taimeõli segatakse karri, pressitakse sidrunimahla, soola, pipraga. Kastmes valatakse multivarki kaussi, paneme kana. Lülitage grillirežiim sisse ja küpsetage 15 minutit. Seejärel lülitage küpsetusrežiim sisse, sulgege kaas ja küpsetage kana 45 minutit. Kui grillitud kana on valmis, lase tal seista veerand tunnis kaane all, pärast mida saab grillitud kana lauale kätte.

Grillitud kana veiniga multivarkis

Koostis:

Vein (konjak), taimeõli, maitseained, sool, purustatud küüslauk segatakse. Kastke see kana segu. Me lahkume kana toatemperatuuril 20-30 minutit.

Me panime kana multivarki kausi (kui linnu ei sobi täielikult kaussi, lõigake ära midagi, mis pole teie arvates väga väärtuslik). Sulgege kaas, keerake küpsetusrežiim 40 minuti pärast kana ümber, vedelik tuleb tühjendada. Loputage veel 20 minutit, seejärel serveerige kartuleid, riisi või köögivilju.

Samuti võite grillitud kana valmistada otse aerogrilli või mikrolaineahju abil . Hea söömine!