Kaaviari roi talvel

Kabatšokkidest valmistatud kaaviar on meie riigis väga populaarne köögiviljade suupiste. Eriti külmal ajal on nii hea, et avada kaaviari purk ja küpsetada võileibu - see on kiire ja maitsev. Loomulikult võite osta kaupluses tööstusliku ettevalmistusega suhkeri mängu, kuid parem on ise seda valmistada. Kuidas teha kaaviari? On palju retsepte ja meetodeid.

1. võimalus

Koostis:

Ettevalmistus:

Squash, porgand ja sibul puhastatakse, lõigatakse ja küpsetatakse eraldi. Tugevalt ei tohi praadida. Seejärel pannakse kõik röstitud koostisosad ühendatud osadesse ja purustatud homogeense püree seisundisse.

Nüüd pane kartulipuder ühes konteineris (suur paat) ja segage hoolikalt.

Kaasan pani väikseima tulekahju ja kustutage 40 minutit (munade kustutamise ajal põletamise vältimiseks segage perioodiliselt).

20 minutit pärast hautise alustamist lisage 1 tl äädikat, 2-4 tl tomatipasta ja maitsestatud soola. Me segatakse kõik ja hakkame mune panema steriliseeritud purkidesse, mida me spinime. Pangad, ümberpööratud, mähitud vanasse tekki ja jätavad päeva, pärast mida saate panna need hoovis keldris või klaasist rõdult.

Talvine kabatšokid on väga mõistlik ja kasumlik saak.

2. valik

Siin on teine ​​maitsva kaaviari retsept.

Koostis:

Esiteks niisutage sibul hästi ja küpsetage see pannil õliga. Puhastage suvikõrvits ja peenestame nuga või sirutage need läbi suure pihustiga lihumaja (võite kasutada kombaini või hakkliha). Valasime õli põhja ja asetame purustatud massi suvikõrvitsa, pane see 5 minutiks, siis lisage röstitud sibul, segage see ja pange see välja, kuni see on valmis. 10 minutit enne protsessi lõppu lõigake paprikad ja tomatid. 3-4 minuti jooksul enne protsessi lõppu lisada purustatud maitsetaimed ja küüslauk, lisada kuiv vürtsid, lisada soola, segada ja katta kaanega. Jahutage ja saate teenida.

Baklažaani kaaviar ja kabatšoki

Koostis:

Baklazaan keedetakse veidi soolases vees ja peeneks hakitud. Suhkrusiib kooreta, seemned ja lõigatakse viiludeks. Hõõruge porgandid suurele riivile. Puhastatud sibul ja tomatid peeneks hakitud. Loomulikult saate köögivilju jahvatada kasutage kombaini või hakkimismasinat. Segisime suhkrupeedi, sibulaid, tomati ja porgandeid, laseme välja taimeõlis (suurtes paakides). Lisage pirukad baklazaanile, lisage sool ja segage. Pane pall põlema ja protushim 30-40 minutit. Purustatud küüslauk lisatakse otsa. Keemismassi pannakse puhtadesse purkidesse, kaetakse kaanedega ja pudel pakendatakse 30 minutit, pooled liiter - 20 minutit. Ja nüüd saate üles tõusta. Pöörame panku ja mäepime selle üheks päevaks.

Squash-kaaviari säilimine on tavaliselt lihtne protsess. Äädikat tuleb võtta ainult valge, 6- või 9-protsendiline.

Kaaviari tuleks asetada ainult hästi steriliseeritud (üle 3-4 minutiga veevanni) purkide ja kasutada ainult steriliseeritud (keedetud minuti 5) korgid. Loomulikult saab kaanari abil kaanari kaanari steriilsuse usaldusväärsuse tõttu steriliseerida, kuid suurem osa koduperenaiste on ilma selleta - valmistoidu konservitud kaaviar ja retsepti proportsioonid jäävad sujuvaks.